KİEV REHBER HİZMETLERİMİZ

türk kiev rehber

KİEV'DE HAVAALANINDA KARŞILAMA

Kiev'de iki tane havalimanı bulunmaktadır. Uçağınızın iniş yaptığı havalimanında karşılayıp gideceğiniz ev veya otele kadar size eşlik etmekteyim. Yolda giderken Kiev ile ilgili merak ettiğiniz soruları cevaplayabilirim. Birbirimizi tanıyıp yolculuğunuzun daha verimli geçmesi için fikir alışverişinde bulunabiliriz. Aynı şekilde Kiev'den ayrılacağınız zaman havalimanına götürüp yolcu etmekteyim.

türk kiev rehber

KİEV'DE EV KİRALAMA

Siz Kiev'e gelmeden evinizin temizliği yapılıp hazır hale gelecektir. Kiev'e gelmeden önce Kiev rehberiniz bana nasıl bir ev istediğinizi, şehir merkezine uzaklığı, ortalama fiyatı gibi bilgileri verirseniz Kiev'de en uygun evi bulmanıza yardımcı olabilirim.

türk kiev rehber

KİEV'DE GECE KULÜBÜ TURU

Doğu Avrupa, özellikle de Kiev eğlence hayatı yönünden popüler bir şehirdir. Kiev rehbernizle eğer gece dışarı çıkıp eğlenmek isterseniz, ne tarz bir eğlence istediğinize göre bir tur yapabiliriz.

türk kiev rehber

KİEV'DE UKRAYNA YEMEKLERİ

Kiev'e gelmişken Kiev rehberinizle Ukraynalıların yöresel yemeklerini tatmadan olmaz. Fiyat aralığınıza göre sizinle bir restauranta gidip Kiev'in ve Ukrayna'nın yerel yemeklerini yeme hizmeti veriyorum.

kiev rehber

KİEV'DE TÜRK YEMEKLERİ

Eğer Kiev'e geldiyseniz Kiev ve Ukrayna yemeklerini mutlaka deneyin. Ama bu yemekleri denedikten sonra canınız yine kendi mutfağınızdan bir şeyler yemek istiyorsa, sizi Kiev'in en ucuz ve güzel Türk restaurantlarına Kiev rehberiniz olarak götürebilirim.

kiev rehber

KİEV'DE ARAÇ KİRALAMA

Eğer Kiev'de toplu taşımayla uğraşmak veya yürümek istemiyorsanız bana vereceğiniz fiyat aralığına göre en güzel araçları sizin için temin edebilirim. Ya da eğer isterseniz en ucuz taksiyi sizin için temin edebilirim.